
Bamboo Tree Rice Paper 400 g spring roll wrappers for fresh rolls or frying
Sale price€3,29
€8,23/kg

BAMBOO TREE Fine Rice Vermicelli - Bun Soi Nho - Size S - 400 g เส้น ขนมจีน ขนาดเส้นเล็ก
Sale price€2,99
€7,48/kg

MAMA Thailand Instant Bowl Rice Noodles, Pho Ga, Chicken Vietnamese Style 65g Pho Chicken Flavor
Sale price€2,59
€39,85/kg

TAN HUE VIEN - Banh In Cake Pandan 320g Mung Bean Cake with Pandan Filling
Sale price€5,49
€17,16/kg

Haan Chiffon Cake Mix Pandan 380g Ready-made Chiffon Cake Flour Pandan Flavor
Sale price€3,59
€9,45/kg

TAN HUE VIEN - Banh In Cake Pandan - Single - 40 g Thai Cookie with Pandan Filling
Sale price€1,00
€25,00/kg
























